Закон № 2260. Знято мораторій на окремі види податкових перевірок

Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що Законом  України від 12 травня 2022 року № 2260 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового контролю та адміністрування податків, зборів  та  єдиного  внеску  під  час   дії   воєнного,  надзвичайного  стану» , внесені відповідні зміни до пп. 69.2 підрозділу 10 розділу ХХ  ПКУ - знято мораторій на окремі види податкових перевірок, а саме:

15:48 13.06.2022

Популярний сервіс - Електронний кабінет

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що найбільш популярним сервісом ДПС у платників податків є Електронний кабінет, який є захищеним, персоналізованим та надійним для користувача.

15:47 13.06.2022

Запитували-відповідаємо: чи необхідно ФОП – платникам ЄП другої – четвертої груп застосовувати РРО та/або ПРРО на всіх господарських одиницях, якщо одна господарська одиниця територіально розташована в місті, а інша на території села?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послу» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265). Дія Закону № 265 поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

12:18 10.06.2022

Платники Рівненщини сплатили до держбюджету понад 857 мільйонів гривень податку на додану вартість

Оскільки ПДВ належить до бюджетоутворюючих платежів, фінансування заходів безпеки значною мірою залежить від відповідальності господарюючих суб’єктів. Наразі платники ПДВ  області демонструють високий рівень податкової дисципліни, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

12:17 10.06.2022

Штормове попередження

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, протягом 10 червня вдень очікується гроза, град, шквали 15-20м/с.

13:05 09.06.2022

10 червня 2022 року з 11:00 у приміщенні Повчанської сільської ради відбудеться прийом громадян представником Дубенського відділення Пенсійного фонду України.

10:19 09.06.2022

Закон України №2260: відновлено камеральні та документальні перевірки податкової звітності

ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України № 2260-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі Закон №2260) передбачено відновлення камеральних та документальних перевірок податкової звітності та визначення строків та порядку їх проведення та відновлення відшкодування сум ПДВ з бюджету.

10:07 09.06.2022

Питання легалізації найманої праці, в умовах воєнного стану, не втрачає своєї актуальності

Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує, що кожен роботодавець – фізична чи юридична особа мають дотримуватись норм трудового законодавства та пам’ятати, що  у відносинах працівник – роботодавець завжди укладається трудовий договір. Цивільно-правова угода про надання послуг укладається в разі співпраці з незалежним підрядником або особою, яка забезпечує себе роботою самостійно, тобто займається підприємництвом, бізнесом.

08:46 09.06.2022

Місцеві скарбниці Рівненщини отримали понад 57 мільйонів гривень акцизного податку

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, на території області діяльність в сфері торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2287 суб’єктів господарювання відповідно до 6026 діючих ліцензій та 60  СГД, які реалізують у роздріб пальне, відповідно до 212 діючих ліцензій.

08:39 09.06.2022