Корень Олексій Михайлович

КОРЕНЬ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ

(24.12.1977 - 02.01.2023)

Народився 24 грудня 1977 року в м. Попасна на Луганщині. З перших днів повномасштабного вторгнення рф проявив свою чуйність та людяність рятуючи постраждалих співвітчизників, витягуючи з-під завалів потерпілих від вибухів та надаючи всіляку допомогу. Згодом приєднався до своєї родини, яка знайшла прихисток у с. Миколаївка Повчанської громади та 10 травня 2022 року став до лав Збройних Сил України. За час своєї служби перебував на Херсонщині, Миколаївщині, у Сєверодонецьку та Бахмуті.

02 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання, захищаючи свою землю, нашу рідну Україну, обірвалося життя сержанта Олексія  на 46-му році під час виконання бойового завдання в районі Соледару

Непоправна втрата для нас усіх.. Слава й Честь Герою! Царство Небесне та вічний спокій.

Дякуємо за Україну.