Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Солоняк Руслан Миколайович

СОЛОНЯК РУСЛАН МИКОЛАЙОВИЧ 

(23.01.1992 - 30.10.2022)

      Фото без опису

РУСЛАН СОЛОНЯК народився 23 січня 1992 року на Рівненщині. Дитинство та юність прожив у селі Мильча, яке стало йому рідним. Закінчив у 2009 році Мильчанську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Руслан – щирий, позитивний та завжди усміхнений. Він любив свою родину, з повагою і теплотою говорив про односельців. А вони цінували його за доброту, за те, що завжди був готовий прийти на допомогу. Товариський, розсудливий, людина щирої душі – таким Руслан залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав і кого він так любив.

Руслан Солоняк пройшов не один бій… його життя обірвалося на 31-му році під час виконання бойового завдання на Херсонщині… був командиром дивізіону військової частини А3425, мав звання капітана.

Нагороджено лицарською почесною відзнакою «Орден Звитяги» (посмертно).

Загинув солдат, як справжній мужній герой, віддав життя за Україну, за рідну Рівненщину, за нас з вами! Для всіх нас Руслан був, є і буде прикладом мужності й відваги, гідним оборонцем нашої держави, який загинув за мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю. Він той, хто боронив нашу землю від російського окупанта, виборював нам майбутнє! Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Допоки в наших серцях живуть такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора