Котульський Ярослав Леонідович

КОТУЛЬСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ЛЕОНІДОВИЧ

(10.03.1972 - 02.08.2023)

Народився 10 березня 1972 року в селі Пирятин Дубенського району Рівненської області. Закінчив Мильчанську восьмирічну школу в 1987 році. Жив і працював в селі Пирятин. Займався будівництвом та ремонтом осель. Був майстром на всі руки. Добрим батьком і порядним чоловіком. 11 лютого 2023 року мобілізований до лав Збройних Сил України.

Його життя обірвалося у бою 02 серпня 2023 року під час оборонних дій проти збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Північне Донецької області, отримавши поранення, несумісне з життям.

Ярослав КОТУЛЬСЬКИЙ - ГЕРОЙ, який боронив нашу землю від російського окупанта, виборював нам майбутнє! Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Допоки в наших серцях живуть такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Герою… Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!