ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ «ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА ІНВАЛІДІВ»

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» (далі – Організація) висловлює Вам свою повагу та вдячність за активне сприяння проведенню заходів та активностей в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ( далі – Проєкт). В межах Проєкту Організацією було підготовлено інформаційну кампанію, яка направлена на інформування мешканців громад про існуючі механізми (способи) долучатися до процесів прийняття рішень в громадах та формуванні місцевої політики. Інформаційна кампанія затверджена та рекомендована до проведення Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Матеріали будуть поширені на інформаційних площадках Організації та компетентних органів.