Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Шадурський Іван Володимирович

Шадурський Іван Володимирович

(06.10.1988 - 14.03.2024)

Фото без опису

ІВАН ШАДУРСЬКИЙ народився 6 жовтня 1988 року у селі Яблунівка. Навчався у Миколаївській ЗОШ І-ІІ ступенів, яку закінчив у 2004 році. 20 травня 2008 року юнак був призваний до лав Української армії і проходив регулярну службу у внутрішніх військах у м. Сімферополі АР Крим. Іван був справжнім патріотом своєї держави. Саме тому з 2015 року став учасником бойових дій АТО. А з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України не зміг стояти осторонь та 25 лютого 2022 року пішов добровольцем на фронт

Старший солдат Іван ШАДУРСЬКИЙ, розвідник-сапер розвідувального відділення розвідувального взводу десантно-штурмового батальйону, пройшов не один бій, захищав нашу країну на Сумщині, Запоріжжі та Донеччині. За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов'язку нагороджений медаллю «За оборону рідної держави», за відвагу та відданість у боротьбі за оборону міста Бахмута нагороджений медаллю "За оборону Бахмута".

Перестало битися хоробре серце захисника на 36-му році життя. Свою останню битву Захисник героїчно прийняв 14 березня 2024 року неподалік населеного пункту Тоненьке, Покровського району, Донецької області.

Подвиг Героя Івана ШАДУРСЬКОГО назавжди буде закарбований в нашій пам’яті і пам‘яті прийдешніх поколінь.

Низький уклін та наша глибока вдячність Героєві! Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Герою… Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора