A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини

Дата: від до Скинути

Податкова інформує

Торік понад 7 тисяч жителів Рівненщини добровільно  задекларували свої доходи

09:34 06.02.2023

У Повчанській громаді КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення Спорт для всіх Рівненщини урочисто вручити заслужені нагороди та провели фестиваль здорового способу життя

Сьогодні у більшості громад Рівненщини успішно реалізовується соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України». В області вже другий рік поспіль формується потужна спортивна команда його координаторів, що у будь яку пору року об’єднують жителів своєї громади у фізкультурно-оздоровчих масових заходах. За підсумками 2022 року лідером в області стала Повчанська територіальна громада та координатор Катерина Плещенко.

16:47 03.02.2023

Одноразове декларування : за розголошення відомостей, які містяться у поданій добровільній декларації передбачена відповідальність

Головне управління ДПС у Рівненській області, повідомляє, що відповідно до п. 17 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу відомості, що містяться у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, подані згідно з підрозділом 94 розділу ХХ Кодексу, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

10:09 03.02.2023

Платники зобов’язані задекларувати доходи від надання майна в оренду

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує громадянам, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість та рухоме майно про обов’язок задекларувати отримані доходи. Відповідно до статті 164 Податкового кодексу декларуванню підлягають доходи, отримані від надання в оренду житлових приміщень, гаражів, дачних будинків, присадибних та інших земельних ділянок. Якщо нерухомість або інше майно орендує юридична особа або фізична особа – підприємець, то податковим агентом є орендар. Він і повинен утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовий збір за ставкою 1,5 відсотків. Якщо ж нерухомість орендує фізична особа, то ПДФО та військовий збір сплачує власник майна.

10:09 03.02.2023

Нові авансові внески згідно ЗУ № 2720-ІХ від 03.11.2022р

Головне управління ДПС у Рівненській області, звертає увагу платників, що відповідно до норм Закону України від 3 листопада 2022 року № 2720-ІХ, з 1 січня 2023 року передбачено сплату авансових внесків з податку на прибуток за кожний пункт обміну іноземної валюти, внесениий до Реєстру пунктів обміну іноземної валюти, у розмірі:

10:09 03.02.2023

Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?

Головне управління ДПС у Рівненській області, повідомляє, що відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

10:08 03.02.2023

Здобувач освіти 3 класу Повчанського ліцею Плещенко Наталія отримала диплом Переилжця за виріб "Ангел ПЕРЕМОГИ" на Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Новий рік - рік перемоги!"

Освітній портал "Алаба" провів Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Новий рік - рік перемоги!". Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням про ПЕРЕМОГУ! Серед 400 робіт учениця 3 класу Повчанського ліцею Плещенко Наталія отримала диплом Переможця І місце за виріб "Ангел ПЕРЕМОГИ", який присвятила своєму татусеві та усім захисникам України. Нехай цей ангелик охороняє всіх захисників і пришвидшить нашу перемогу! Вчитель: Марія Наконечна.

10:05 03.02.2023

Про терміни подання громадянами щорічної декларації

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Податкового кодексу України.

09:33 02.02.2023

Про оподаткування доходу отриманого громадянами від надання майна в оренду

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що згідно з п.п. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 розд. ІV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 ПКУ. Кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно (квартиру, будинок, кімнату або ж нежитлове приміщення) в оренду іншій фізичній особі має задекларувати отриманий дохід та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 % та 1,5 % військового збору.

09:32 02.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора