A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини

Дата: від до Скинути

Інформаційні дні для підприємців з отримання гранту від Уряду в рамках програми єРобота

Інформаційні дні для підприємців з отримання гранту від Уряду в рамках програми єРобота З липня в Україні запрацювала грантова програма Уряду єРобота. В рамках цієї програми підприємці можуть отримати: мікрогрант на старт або розширення бізнесу до 250 тис. грн; грант на умовах співфінансування для переробних підприємств до 8 млн. грн; гранти на створення садів і теплиць. За три місяці відбулося декілька хвиль подачі для отримання грантових коштів. На жаль, кількість підтриманих заявок не надто висока. Це спричинено тим, що підприємці роблять багато помилок як при подачі заявок, так і у бізнес-планах. У вересні за ініціативи Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ВЦА відбудеться навчання з підготовки заявок на отримання грантів для підприємців.

10:26 23.09.2022

Щодо переходу торговців на безготівкові платежі

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 29 липня 2022 року № 894 установив, що торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно, у такі строки:

09:25 23.09.2022

Сплатити збір з одноразового декларування можна в електронному кабінеті

Головне управління ДПІ у Рівненській області інформує, що після подання громадянином одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

09:24 23.09.2022

Що необхідно знати новоствореному підприємцю

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що реєстрація суб’єктом підприємницької діяльності покладає певну відповідальність на громадянина. Незнання закону не звільняє громадянина від відповідальності за його порушення.

09:24 23.09.2022

Порядок обчислення податку на нерухомість при зміні власника нерухомості – фізособи протягом року

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Відповідно до п.п. 266.3.2 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) база оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

09:22 23.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора