Фінансовий відділ Повчанської сільської ради

35644, с.Повча,  вул.Річкова,  1а,  е-mаil: finvidil.povcha@gmail.com

Код ЄДРПОУ 44082758

Відділ утворено для:

• Здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, ефективного використання її фінансових ресурсів.
  • Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Повчанської сільської ради. Складання проекту бюджету сільської ради і забезпечення його виконання відповідно до вимог бюджетного законодавства. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.
  • Здійснення у встановленому законом порядку фінансування видатків з сільського бюджету.
  • Здійснення відповідно до законодавства контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до сільського бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.
  • Організовує роботу щодо складання проекту бюджету сільської ради і забезпечує його виконання згідно з вимогами бюджетного законодавства.
  • Здійснює аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, щодо відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів. Подає на розгляд виконавчого комітету та ради проект бюджету сільської ради.
  • Складає розпис доходів і видатків місцевого бюджету, забезпечує фінансування заходів, передбачених місцевим бюджетом у встановленому порядку готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ПОВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Рішення "Про внесення змін до рішення Повчанської сільської ради №321 від 24.12.2019 року "Про структури, штатний розпис виконавчого апарату та установ Повчанської с/ради"."

Рішення "Про створення фінансового відділу Повчанської сільської ради та затвердження Положення про фінансовий відділ".

Начальник фінансового відділу Козак Галина Ярославівна

КОЗАК Галина Ярославівна

Начальник фінансового відділу

Розпорядження про призначення начальника фінансового відділу

КОЗАК Анна Юріївна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Розпорядження про призначення

головного спеціаліста фінансового відділу.