Щодо технології отримання зелених енергетичних продуктів

До Рівненської обласної державної адміністрації надійшов лист від Міністерства економіки України щодо підприємства ТОВ «Вільна Енергія ІФ», яке пропонує свої послуги в галузі поводження з вторинною сировиною та яке спеціалізується на виробництві устаткування для отримання інноваційних енергетичних продуктів – синтез газу, електричної та теплової енергій з місцевих відновлювальних видів палива (відходів біомаси та RDF, SRF-палива) термохімічним методом.

11:23:48 24.07.2024

ЯК ВБЕРЕГТИ НЕМОВЛЯ ВІД ВОДНО-НІТРАТНОЇ МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

Щороку в Україні реєструється більше 10 випадків водно-нітратної метгемоглобінемії. Випадки в родинах  з немовлятами та малюками до 3-х років. Діти вживали суміші, для приготування яких використовувалась вода з колодязів. Найчастіше випадки водно-нітратної метгемоглобінемії реєструвались у селах Київської, Житомирської та Харківської областей.

09:50:21 09.02.2024