Фарина Роман Сергійович

ФАРИНА РОМАН СЕРГІЙОВИЧ

(25.11.2002 - 08.12.2023)

Народився 25 листопада 2002 року у селі Гнатівка. Закінчив Малосадівський ліцей у 2018 році. Навчання продовжив у Мирогощанському аграрному коледжі. Роман був дуже добрим і чуйним хлопцем, готовим вислухати та підтримати своїх друзів. Хазяйновитий, завжди приходив на допомогу односельчанам. Він любив свою родину. Коли батько пішов на фронт, став старшим у сім'ї, не тільки за віком, виконував усю чоловічу роботу.

Його життя тільки починалося. Йому було лише 21 рік, він тільки-но закінчив навчання та мріяв про мирне життя, про свою майбутню сім'ю і кар'єру. Але війна змінила всі його плани. Роман пішов на фронт, щоб захистити свою країну і своїх рідних. Він був сміливим і відважним воїном, допомагав своїм побратимам.

Солдат Роман ФАРИНА вступив до лав ЗСУ 26 вересня 2023 року. Отримав військово-облікову спеціальність «стрілець-снайпер».

Перестало битися відважне серце молодого воїна на 21-му році життя. Свою останню битву Захисник героїчно прийняв 08 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області.

Вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє… Відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обовʼязок, загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність..

Подвиг Героя Романа ФАРИНИ назавжди буде закарбований в нашій пам’яті і пам‘яті прийдешніх поколінь.

Низький уклін та наша глибока вдячність Новітньому Героєві за оборону Батьківщини, українського народу! Він назавжди залишиться патріотом своєї країни, мужнім захисником та Героєм для всіх нас.

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Україна продовжує втрачати своїх найкращих синів у боротьбі з російським окупантом. Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях жителів Повчанської громади та України в цілому. Знову біль, сум, горе…

Спи спокійно, Герою… Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!