СПОРТИВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

TrenVet – перший мобільний додаток, який дає можливість безоплатно тренуватися:

— онлайн, якщо ви перебуваєте у різних містах/країнах;

— офлайн — в клубі, де працює тренер, або на міському спортивному майданчику, якщо захисник (захисниця) та тренер, якого він (вона) обрав, проживають в одному місті.

Нині в застосунку вже доступні тренери та заняття з пауерліфтингу, кросфіту, легкої атлетики, веслування на тренажерах, велоспорту, боксу, стрільби з лука, футболу на інші.

У застосунку можна знайти велику кількість вправ та різних порад як підтримати себе у фізичній формі й допомогти м’язам швидше адаптуватися після поранення. Також кожен ветеран має змогу самостійно обирати вид спортивного тренування, населений пункт та тренера.

Також, завдяки цьому застосунку, ветерани та діючі військовослужбовці можуть швидко знайти тренера у своєму місті та пройти спортивне відновлення.

У додатку "TrenVet" різноманіття видів спорту. Це не тільки тренажерні зали, а й заняття з бадмінтону, футболу, волейболу, настільного тенісу і багато іншого. Є пропозиції масажу. Загалом на вибір є 19 видів спорту.

Щоб скористатися цією можливістю, потрібно завантажити додаток "TrenVet", зареєструватися, як тренер або ветеран, обрати локацію тренувань і види спорту. Застосунок містить інформацію про найближчий спортивний зал та фахівця, який може безкоштовно провести тренування.

Ініціювали ідею спортсмени – Василь Вірастюк, Сергій Конюшок та Олександр Лашин. Інноваційний мобільний фітнес-застосунок "TrenVet" розробили ГО "Звитяга Нескорених" та ГО "Федерація стронгмену України" за підтримки Українського ветеранського фонду.

За додатковою інформацією щодо впровадження проєкту в Дубні можна звертатися за номером (066) 60 73 960 Віктор. Завантажити додаток "TrenVet" можна в AppStore та Google Play. Електронна пошта проєкту: trenvet@ukr.net