Запобігання корупції

У разі коли особі стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Повчанської сільської ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, особа може повідомити про даний факт.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» можуть направлятись без зазначення авторства. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми. Зразок повідомлення

Надана громадянами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Закон України "Про запобігання корупції"

Сайт Національного агенства з питань запобігання корупції

Рекомендації при роботі з Єдиним Державним Реєстром Декларацій

ПАМ'ЯТКИ ВИКРИВАЧАМ КОРУПЦІЇ