ОГОЛОШЕННЯ

Підсумки І (заочних) етапів Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напряму та національних етапів Міжнародних конкурсів

БРИСЬКОГО Богдана, учня 9 класу Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради, з роботою «Збережемо енергію для нащадків», керівник ЛЕВЧУК Василь нагороджено дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за учать у І (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище», який проходить під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету» в номінації «Інформування суспільства, пропаганда енергоефективності»

15:05:27 02.02.2022

Здобувачі освіти Повчанської територіальної громади стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»!

Нагороджено дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за високий рівень виконання робіт:

15:04:31 02.02.2022

Здобувачі освіти Повчанської територіальної громади стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»!

Нагороджено дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення:

15:03:16 02.02.2022

Увагі! Акція!

14 лютого відзначаємо Міжнародний день дарування книг!

09:53:34 01.02.2022

21 січня о 10:00 у Повчанській громаді відбудеться акція "Живий ланцюг" приурочений Дню Соборності України

22 січня Повчанська громада разом з усією країною відзначатиме День Соборності. Саме у цей день 1919 року відбулось історичне об'єднання Сходу та Заходу України в єдину Соборну державу – було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР.

12:14:46 19.01.2022