Дата: від до Скинути

Територіальні громади Дубенського району отримали понад 2,7 мільйона гривень роздрібного акцизу

За підсумками першого кварталу 2024 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  до місцевих бюджетів Дубенського району  сплачено 2759 тис гривень. Ця сума перевищила надходження січня-березня 2023 року на 550 тис гривень.

09:25 12.04.2024

Особливості сплати єдиного внеску фізичною особою - підприємцем, у разі наявності основного місця роботи

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, які мають основне місце роботи або уклали гіг-контракт з резидентом Дія Сіті в порядку та на умовах, передбачених Законом України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем (резидентом Дія Сіті) сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

09:25 12.04.2024

Про визначення МПЗ у разі переходу протягом календарного року права власності на земельну ділянку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь. Це визначено, підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

09:42 05.04.2024

Право фізичних осіб - платників податку на проведення звірки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Положеннями статей 266, 267, 286 Податкового кодексу України передбачено право фізичних осіб - платників податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю) звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення ним розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні.

09:41 05.04.2024

Громади Дубенського району отримали в розпорядження понад 30 мільйонів гривень майнових податків

Територіальні громади Дубенського району у першому кварталі 2024 року залучили 30,3 млн гривень майнових податків. Це на 6,3 млн гривень, або на 26,3 відсотки більше проти аналогічного періоду минулого року.

09:36 05.04.2024

Про перехід на спрощену систему оподаткування

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 291.2 ст. 291 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) у главі 1 розд. ХІV «Спеціальні податкові режими» встановлюються правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку.

15:36 03.04.2024

Змінили місце проживання – повідомте податкову

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадуює громадянам, що при зміні адреси реєстрації, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних.

15:35 03.04.2024

До місцевих бюджетів Дубенського району надійшло майже 48 мільйонів гривень єдиного податку

Перший квартал 2024 року додав місцевим бюджетам Дубенщини 47,9 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку у січні-березні 2024 року на 48,2 відсотки перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

15:34 03.04.2024