Об’єкт та база оподаткування для транспортного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

12:46 25.03.2024

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Норми встановлені п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

12:43 25.03.2024

Про мінімальне податкове зобов’язання

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) це - мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до Податкового Кодексу.

12:41 25.03.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

12:39 25.03.2024

Хто має право подати декларацію про майновий стан та доходи від імені платника податків

Головне управління ДПС у Рівненській області роз'яснює, що податкова декларація про майновий стан і доходи заповнюється платником податку на доходи фізичних осіб  самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником ПДФО здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II «Адміністрування податків» Податкового кодексу України (п. 179.5 ст. 179 ПКУ).

09:49 20.03.2024

Оподаткування доходу, отриманого від продажу житлового будинку, якщо на протязі звітного року відбувся продаж гаража

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що оподаткування операцій з продажу об’єктів нерухомого майна регламентується ст. 172 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 - VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

09:48 20.03.2024

Землевласники Дубенського району спрямували до бюджету 15,5 млн грн земельної плати

Протягом двох місцяців 2024 року, землевласники та користувачі земельних ресурсів Дубенщини сплатили до бюджетів територіальних громад 15,5 млн гривень, ця сума перевищила надходження січня-лютого 2023 року майже на 4,2 млн гривень або ж на 36,7 відсотків.

09:48 20.03.2024