Поновлення реєстрації платника єдиного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, як поновлюється реєстрація платника єдиного податку після закінчення процедури адміністративного або судового оскарження рішення контролюючого органу про анулювання реєстрації платника ЄП – ФОП, у разі прийняття рішення на користь такого платника.

14:07 11.03.2024

Власники елітних авто сплатили до місцевих бюджетів Дубенського району майже 119 тис гривень

Упродовж січня-лютого цього року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 118,8 тис гривень транспортного податку. Це перевищило надходження цього майнового платежу за аналогічний період минулого року на 50,4 тис гривень.

14:06 11.03.2024

«Спрощенці» Дубенського району додали місцевим бюджетам 42 млн гривень єдиного податку

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Дубенського району за січень-лютий 2024 року сплатили до місцевих бюджетів  42 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку протягом 2024 року на 15,3 млн гривень перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

14:05 11.03.2024

Застосування РРО платниками спрощеної системи оподаткування

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що використання РРО/ПРРО є обов’язковим для всіх платників єдиного податку ІІ – IV груп. Звільняються від використання в своїй діяльності РРО/ПРРО: платники єдиного податку І групи; платники, які не здійснюють розрахункових операцій.

09:23 06.03.2024

Внесення розмінної монети в РРО або ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що суб’єкти господарювання повинні забезпечувати наявність у касі банкнот, обігової та/або розмінної монети для видачі здачі (за винятком тих номіналів монет (банкнот), карбування та випуск в обіг/додатковий випуск в обіг яких припинено Національним банком України з урахуванням бонусних програм лояльності та/або наявності пристроїв для приймання монет. Суб’єкти господарювання в разі прийняття НБУ рішення щодо припинення карбування та випуску в обіг/додаткового випуску в обіг певних номіналів монет зобов’язані здійснювати заокруглення загальної суми покупки в порядку, передбаченому нормативно-правовим актом НБУ з питань, що регулюють обіг монет дрібних номіналів.

09:22 06.03.2024

Про терміни подачи заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та ставки ЄП новоствореними ФОП для першої або другої групи

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що згідно із п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

09:20 06.03.2024

До місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 4,6 мільйони гривень податку на нерухоме майно

Протягом січня-лютого 2024 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевих бюджетів громад Дубенщини 4,6 млн гривень, що майже на 1,4 млн. гривень. або на 42,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

09:18 06.03.2024

Найманий працівник має бути оформлений роботодавцем відповідно до вимог чинного законодавства

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що будь-яке використання найманої праці має бути оформлене роботодавцями відповідно до вимог чинного законодавства.

10:16 01.03.2024

Отримання інформації від  ДПС через мобільний застосунок «Моя податкова»

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що що «Моя податкова» – безкоштовний мобільний застосунок забезпечить громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби. Надає можливість швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки.

10:16 01.03.2024