Сплата ЄСВ під час воєнного стану

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що у зв’язку з дією воєнного стану фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність за спрощеною та загальною системами оподаткування, займаються незалежною професійною діяльністю, а також членам фермерських господарств надане право тимчасово, у період з 1 березня 2022 року та впродовж 12 місяців після скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такий крок застосований задля зменшення фінансового навантаження на підприємців та стимулювання їх до продовження діяльності, необхідної для країни в складних умовах війни.

12:13 21.02.2024

Про граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) – для фізичних осіб – підприємців та  фізичних осіб, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування);

12:12 21.02.2024

Визначення мінімального податкового зобов’язання ФОПом на загальній системі оподаткування

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що  пунктом 177.15 ст. 177 ПКУ визначено, що різниця між сумою загального мінімального податкового зобов’язання та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок обчислюється шляхом віднімання від загального мінімального податкового зобов’язання загальної суми сплачених протягом податкового (звітного) року податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок.

12:09 21.02.2024

Понад 11 млн грн надійшло майнових податків від платників до місцевих бюджетів Дубенського району

Протягом січня 2024 року до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено 11,1 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю та транспортного податку. Надходження майнових податків збільшились на 3,2 млн гривень, або на 40 відсотків, у порівнянні з січнем 2023 року

09:33 16.02.2024

Податкова знижка за оплату оренди житла внутрішньо переміщеної особи

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями.

09:33 16.02.2024