Дата: від до Скинути

Власники автівок сплатили до місцевих скарбниць Дубенського району понад 100 тис грн транспортного податку

Протягом січня 2024 року до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено понад 102 тис гривень транспортного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року сума надходжень збільшилась майже у 2 рази, або на  48,4 тис гривень

09:58 10.02.2024

Нюанси реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, які дії суб’єкта господарювання, який після подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО (J/F1316603, далі – заява) отримав квитанцію з помилкою «Адреса розміщення ГО не відповідає реєстраційним даним», якщо вказана платником у заяві адреса відповідає даним, зазначеним у повідомленні ф. 20-ОПП.

09:58 10.02.2024

Про нюанси оподаткування ПДФО інвестиційного прибутку

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу з урахуванням курсової різниці (за наявності), та його вартістю, що визначається із суми документально підтверджених витрат на придбання такого активу, або вартістю інвестиційного активу, що була задекларована особою як об’єкт декларування у порядку одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, з урахуванням норм п.п. 170.2.4 – 170.2.6 п. 170.2 ст. 170 ПКУ (крім операцій з деривативами).

10:07 09.02.2024

Щодо добровільної участі у системі пенсійного страхування

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, щоб отримати пенсію – необхідний стаж. Щоб був стаж – необхідно сплачувати внески. А якщо ви не перебуваєте у трудових відносинах з роботодавцями й не належите до платників єдиного внеску, тоді можете самі подбати про майбутню пенсію і докупити страховий стаж шляхом добровільної участі в системі загальнообов’язкового соціального страхування.

10:07 09.02.2024

Власники та орендарі землі Дубенського району сплатили 8 млн гривень плати за землю

За підсумками січня 2024 року місцеві бюджети громад Дубенського району отримали 8 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 2,6 млн гривень.

10:06 09.02.2024

Легальна реалізація підакцизної продукції додала місцевим бюджетам Дубенського району майже 1,1 млн гривень роздрібного акцизу

Впродовж січня 2024 року до місцевих бюджетів територіальних громад Дубенського району надійшло акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на загальну суму 1076 тис гривень.  Це на 293 тис гривень більше ніж за відповідний період минулого року.

10:02 09.02.2024

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВИПРАВЛЕННЯ ЗЛОЧИНЦЯ БЕЗ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. А ЩЕ…

У 2024 році Пробації України виповнилося 9 років. (5 лютого 2015 року був прийнятий Закон України «Про пробацію»)  Система пробації передбачає роботу з правопорушниками без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної та психологічної підтримки та допомоги.

09:46 09.02.2024