Інформаційна довідка  ПЗ ОДСОК «Країна мрій»

Впродовж літніх кампаній 2019, 2020 та 2021 років  колектив ПЗ ОДСОК «Країна мрій» здійснював діяльність щодо організації змістовного відпочинку дітей, реалізовуючи відповідний комплекс заходів освітньо - виховного, соціального, медичного, спортивно-туристичного характеру, який сприяв відновленню фізичних, психічних складових особистості, розвитку духовності, соціальної активності дітей. У процесі проведення виховної роботи у дитячому оздоровчому комплексі використовувався широкий спектр форм роботи: ігри, квести, пізнавальні вечори, перфоменс-шоу, кідс-фантазування, пісенні, танцювальні конкурси та конкурси малюнків, шоу-програми, свята, відеомапінги, різнопланові спортивні змагання (класичні та авторської розробки), морально-етичні бесіди, туристичні походи, орієнтування на місцевості, краєзнавчі екскурсії та відеоекскурсії).

17:31 06.06.2022

Закон України №2260-IX: виконання податкових обов’язків відновленно

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що Законом України від 12.05.2022 №2260 внесено ряд змін до Податкового кодексу України. Зокрема відновлюються податкові обов’язки для платників податків, у яких є можливість, своєчасно:

17:25 06.06.2022

Умови звільнення від фінансової відповідальності згідно Закону України №2260-IX

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що Законом України від 12.05.2022 №2260 внесено ряд змін до Податкового кодексу України. Зокрема передбачено, що протягом дії воєнного стану, у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно зареєструвати ПН/РК у ЄРПН, подати податкову звітність та сплатити податки і збори, платники податків звільняються від штрафів з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом шести місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні

17:22 06.06.2022

Порядок заповнення податкової накладної з ПДВ у разі отримання коштів як відшкодування вартості відпущених лікарських засобів по програмі «Доступні ліки»

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що механізм повного або часткового відшкодування вартості (реімбурсації) лікарських засобів суб’єктам господарювання,  за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення визначається Порядком реімбурсації лікарських засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 854 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення».

17:20 06.06.2022

Щодо оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що стали непридатними для проживання у зв’язку з військовою агресією РФ

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 24 березня 2022 року № 2142-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ доповнено новим п.п. 69.22.

17:07 06.06.2022

Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який є об’єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом

16:44 06.06.2022

На потреби територіальних громад платники Рівненщини сплатили 3,1 мільярди гривень податків та зборів

Впродовж 5 місяців поточного року місцеві бюджети Рівненської області поповнилися на 3,1 млрд гривень податків та зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 451 мільйон гривень. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Рівненській області.

16:43 06.06.2022

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

14:26 06.06.2022