Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

До місцевих бюджетів Дубенського району перераховано понад 241 млн гривень податків

Дата: 17.04.2024 12:17
Кількість переглядів: 42

Протягом першого кварталу 2024 року до місцевих бюджетів Дубенського району громадяни та суб’єкти господарювання сплатили 241,1 млн гривень податкових зобов’язань.

У розрізі податків, протягом трьох місяців найбільше надходжень до місцевих бюджетів традиційно забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, місцеві скарбниці отримали понад 148,9 млн гривень ПДФО. Майже 48 млн гривень сплатили суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів з наповнення місцевих бюджетів – податок на землю – понад 23,7 млн гривень.

Звертаємо увагу, що спроможність органів місцевої влади фінансувати соціально-економічні програми та підтримувати у належному стані функціонування об’єктів інфраструктури безпосередньо залежить від податкової дисципліни кожного платника податків.  

 

Тож рекомендуємо громадянам і представникам бізнесу виконувати свої зобов’язання перед бюджетом своєчасно і подбати про погашення заборгованих податків.

 

Нагадаємо, що перевірити стан розрахунків із бюджетом можна через електронний кабінет. Дізнатися про податкові борги також можна через мобільний застосунок «Моя податкова», який можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і ІOS.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Фізична особа, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, має право на податкову знижку за понесеними витратами по оренді житла


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора