Мильчанські ліцеїсти здобули перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім"

Дата: 17.04.2024 16:08

Хвиля приємних новин наповнила радістю та гордістю спільноту Мильчанського ліцею.

03-04 квітня відбувся в дистанційному форматі ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім".

ІІІ МІСЦЕ серед 22 учнівських еко-команд Рівненської області виборов наш активний та креативний колектив юних еко-просвітників "ЕКО-ФОКУС" у складі ерудованих, харизматичних та артистичних, а головне - небайдужих до екологічних проблем сьогодення ліцеїстів:

• Софії ЛУЦЮК, учениці 5 класу;
  • Анни МАРЦЕНЮК, учениці 5 класу;
  • Маргарити БОНДАР, учениці 6 класу;
  • Марії МИХАЩУК, учениці 6 класу;
  • Богуслава ГРОГУЛЯ, учня 6 класу;
  • Іллі КОВАЛЬЧУКА, учня 6 класу.

ВДЯЧНІСТЬ керівникам команди Руслана Пілат , вчительці біології, та Руслана Сорока , педагогу-організатору, за творчий підхід, професійну майстерність, залучення учнів до екологічного просвітництва, формування їх екологічної культури, привернення уваги до екологічних проблем сьогодення.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів!

Наказ про підсумки можна переглянути за покликанням: