Дата: від до Скинути

Отримували інвестиційні доходи? – Не забудьте подати декларацію про майновий стан і доходи

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу громадян, що фізична особа, яка отримала дохід від операцій з інвестиційними активами у минулому році, як на території України, так і за її межами, має подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та зобов’язана сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

10:22 17.06.2022

Платники Рівненської області сплатили майже 19 млн грн рентної плати за спеціальне використання води

За січень – травень поточного року платники Рівненщини за спеціальне використання води сплатили до зведеного бюджету 18,8  млн грн рентної плати, що на 4,5 млн грн більше, ніж за 5 місяців 2021 року.

10:21 17.06.2022

Суб’єкти господарювання та громадяни можуть отримати інформаційно-довідкові послуги в режимі online

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання та громадян, що отримати інформаційно-довідкові послуги в режимі online, викласти усні звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та залишити інформацію на сервіс «Пульс» і відповідно до Законів України «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади» можна зателефонувавши до Контакт-центру ДПС за номером телефону: 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв’язку).

14:33 16.06.2022

Головне управління ДПС у Рівненській області рекомендує підприємцям щомісячно сплачувати єдиний внесок

Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

14:32 16.06.2022

На Рівненщині триває кампанія декларування доходів громадян

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що триває кампанія декларування доходів громадян, в рамках якої громадяни, які внаслідок запровадження воєнного стану в України не мали змоги подати декларацію про майновий стан і доходи вчасно, до 1 травня, можуть прозвітувати про отримані доходи упродовж 6 місяців після завершення стану війни.

14:29 16.06.2022

На Рівненщині в умовах воєнного стану започаткували підприємницьку діяльність майже тисяча платників податків

За січень-травень поточного року на Рівненщині започаткували власну справу 2135 платників податків, з яких 310  суб'єктів господарювання - юридичних осіб та 1825 -  фізичних осіб-підприємців. Зокрема, у березні - травні розпочали бізнес  965 нових підприємств та ФОП.

14:29 16.06.2022

Чи звільняється з податкової застави, у період воєнного стану, майно платника податків за рішенням керівника військово-цивільної адміністрації про вилучення майна?

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє,  що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» доповнено новим п.п. 69.21.

09:59 15.06.2022