У Повчанській громаді завершився І етап змагань військово-патріотичної гри "Сокіл" “(Джура)"

Дата: 27.05.2024 14:38

І етап змагань військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) у Повчанській громаді пройшов із великим успіхом, залишивши по собі хвилю натхнення та гордості за наше молоде покоління. Це було справжнє свято патріотизму, дружби та мужності, де кожен учасник продемонстрував не лише свої вміння, але й силу духу.

Змагання зібрали три команди з усіх закладів освіти у середній віковій категорії:
- рій "Козаки" Повчанського ліцею,
- рій "Незламні" Мильчанського ліцею,
- рій "Характерники" Миколаївської гімназії.

Команди змагалися у п'яти конкурсах: "Впоряд", "Відун", "Рятівник", "Стрільба" та "Смуга перешкод". Кожен конкурс вимагав від учасників високого рівня підготовки, знань і навичок.

Ділимось таблицею результатів, адже вам цікаво))

Конкурс «Впоряд»

Конкурс «Відун»

Конкурс «Рятівник»
1 місце – рій «Незламні» (Мильчанський ліцей)
2 місце – рій «Козаки» (Повчанський ліцей)
3 місце – рій «Характерники» (Миколаївська гімназія)

Конкурс «Стрільба»
1 місце – рій «Характерники» (Миколаївська гімназія)
2 місце – рій «Незламні» (Мильчанський ліцей)

Конкурс «Смуга перешкод»
3 місце – рій «Козаки» (Повчанський ліцей)

Особисті результати у стрільбі:
Серед юнаків:
  1 місце - Титаренко Давид (Мильчанський ліцей),
  2 місце - Довгопол Максим (Повчанський ліцей),
  3 місце - Ковальчук Ілля (Мильчанський ліцей).

Серед дівчат:
  1місце - Бриська Наталія (Миколаївська гімназія),
  2місце - Ясеновська Ілона (Миколаївська гімназія),
  3місце - Пілат Ангеліна (Мильчанський ліцей).

За підсумками всіх конкурсів:
1 місце - рій "Незламні" Мильчанського ліцею,
2 місце - рій "Характерники" Миколаївської гімназії,
3 місце - рій "Козаки" Повчанського ліцею.

Ми щиро вітаємо рій "Незламні" з їх заслуженою перемогою та всіх учасників за їх невтомну працю та незламний дух! Ви — наша гордість і майбутнє.

☺️Пам'ятайте, що найцінніше в цих змаганнях — це не лише здобуті місця, але й ті емоції, знання та нові дружні зв'язки, які залишаться з вами на все життя. Саме такі події допомагають нам зрозуміти, що ми єдині, що разом ми можемо долати будь-які перешкоди.

🫂Особлива подяка Повчанському ліцею за теплий прийом і чудову організацію змагань. Завдяки вашій гостинності учасники відчували себе як вдома, а атмосфера підтримки та єднання створила сприятливі умови для чесної боротьби та взаємоповаги.

Дякуємо всім тренерам за їхню відданість справі виховання молодого покоління. Ваш труд, терпіння та професіоналізм допомогли учасникам досягти високих результатів і проявити найкращі свої якості. Ви надихаєте їх своїм прикладом, і завдяки вам ці змагання стали справжнім святом сили, мужності та дружби.

Раді повідомити, що Повчанську громаду на обласному етапі представлятиме рій "Незламні" Мильчанського ліцею. Бажаємо вам удачі, перемог і незабутніх вражень! Ви — наша надія та гордість. Нехай ваш дух буде таким же незламним, як і ваші досягнення.

🇺🇦Слава Україні!

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ: https://www.facebook.com/povchanska.gromada/posts/pfbid0kATciSUAKKZAVrY1BiwZuS4toBuJCe6o826dh5vzRwiAggK9Ga3EMFMX2zrLe1ofl