Спрощена система оподаткування та сплата земельного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

09:29 28.06.2022

Благодійна допомога, надана під час воєнного стану, що не оподатковується ПДФО

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що не оподатковується податком на доходи фізичних осіб сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками – фізичними особами, у порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», протягом дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану на користь:

09:13 28.06.2022

Вилучення майна, що перебуває в податковій заставі на потребу ЗСУ

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що Законом України від 15.03.2022 №2120–ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

11:40 22.06.2022

Податкова соціальна пільга фізичній особі в 2022 році

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що з 1 січня 2022 року відповідно до статті 7 Закону України від 02.12.2021 № 1928-ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік» установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у сумі 2481 гривень.

11:37 22.06.2022

Суб’єкти господарювання Рівненщини надають перевагу програмним РРО

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що з початку року суб’єкти господарювання Рівненщини зареєстрували 4135 реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, у 2022 році податківці додали до обліку 3424 програмних РРО, решта – 711 – це класичні РРО.  З них, за час війни (більше трьох місяців), 230 представників бізнесу зареєстрували 258 ПРРО та 175  СГД  зареєстрували 242 класичних касових апаратів.

18:43 21.06.2022

Повторне (дистанційне) формування сертифікату відкритих ключів

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом можна здійснити On-line на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – Надавач) за посиланням: Головна/«Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом»/ On-line (https://acskidd.gov.ua/manage-certificates) або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

18:42 21.06.2022

Про облік товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області  нагадують, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів зобов’язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку (абзац перший пункту 12 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (Закон № 265) в редакції Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (Закону № 1914)).

10:34 17.06.2022