Про прийняття працівника на роботу необхідно повідомити податкову

Головне управління  ДПС у Рівненській  області нагадує керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності та фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю працівників, про обов’язок надсилати повідомлення про прийняття працівника на роботу до податкових інспекцій за місцем обліку їх як платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Таке повідомлення має бути надіслане до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

09:58 15.06.2022

Оподаткування доходу, отриманого ФОП від продажу власного рухомого майна

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати (п. 2 ст. 325 ЦКУ).

09:56 15.06.2022

Оподаткування доходу, отриманого ФОП від продажу власного рухомого майна

09:56 15.06.2022

Застосування РРО/ПРРО при реалізації на території села, селища підакцизних товарів

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що підакцизні товари (продукція) – товари за кодами згідно з УКТ ЗЕД, на які Податковим кодексом України встановлено ставки акцизного податку.

09:55 15.06.2022

Щодо сплати транспортного податку ЮО, якщо протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років

Головне управління ДПС у Рівненській області  звертає увагу, що згідно з п.п. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 –VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ є об’єктами оподаткування.

16:34 13.06.2022

Податкова амністія: порядок розрахунку бази нарахування збору з одноразового добровільного декларування щодо валютних цінностей

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що для валютних цінностей базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування є грошова вартість відповідного об’єкта декларування або номінальна вартість грошової вимоги, у тому числі за позиками, наданими третім особам.

16:24 13.06.2022

Порядок отримання ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним, а також на зберігання пального в період воєнного час

Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує, що основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом пального на території України визначено Законом України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон №481).

16:12 13.06.2022

Особливості нарахування та сплати ЄВ за себе у період воєнного стану

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що згідно відповідних змін до розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464 внесені Законом України від 15.03.2022 № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» з 01 березня 2022 року та до припинення воєнного стану, а також протягом дванадцяти місяців після його припинення, ФОП, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе.

16:11 13.06.2022

ССД Повчанської сільської ради провела вечірній профілактичний рейд "Підліток"

11 червня 2022 року службою у справах дітей Повчанської сільської ради за участі поліцейського офіцера громади проведено вечірній профілактичний рейд «Підліток» по місцях загального відпочинку Повчанської територіальної громади, метою рейду було:

15:52 13.06.2022

«Спрощенці» Рівненщини додали бюджетам територіальних громад понад 415  мільйонів гривень

У січні-травні 2022 року до місцевих бюджетів області надійшло  415,2 млн грн єдиного податку. Сума залученого громадами єдиного податку на 15,4 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

15:50 13.06.2022