Платники єдиного податку можуть взяти відпустку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує платників єдиного податку, що відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік, на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів  (п. 295.5 ПКУ).

13:58 29.06.2022

Неправильне заповнення платіжного документу призводить до несвоєчасного зарахування платежів до бюджету

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що для того, щоб сплачена сума податків вірно відобразилась у інтегрованій картці платника податків, платнику необхідно правильно заповнювати платіжний документ. Для цього потрібно чітко дотримуватись вимог  наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 (із змінами) «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

13:06 29.06.2022

Рій "Козаки" куреню імені Тараса Бульби-Боровця Повчанського ліцею взяли участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

27 червня розпочато ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").  Рій "Козаки" куреню імені Тараса Бульби-Боровця Повчанського ліцею взяли участь у конкурсі! За результатами конкурсу "Ватра" - посіли ІІ місце; Конкурс "Впоряд" - 5 місце.

13:05 29.06.2022

На Рівненщині сплачено майже 31 мільйон гривень екологічного податку

За п’ять місяців 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 30,8 млн грн екологічного податку, що на 3,8 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 22,3 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 8,5 млн грн  цього податку. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

12:37 29.06.2022

Власники земельних ділянок та нерухомості повинні сплатити податок

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки є платниками податку за таке майно.

12:35 29.06.2022

Щоб отримати податкову соціальну пільгу не забудьте подати заяву роботодавцю

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п.п. 169.2.1 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу України податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

12:34 29.06.2022

Запитували-відповідаємо: які реквізити повинен містити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що відповідно до частини 4 ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) у договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування зазначаються:

10:16 28.06.2022

266 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Рівненщини

Упродовж січня-травня 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області сплатили до зведеного бюджету України 266 млн грн податку на прибуток підприємств, що на 19,1 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. При цьому до державного бюджету надійшло 240,4 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці з початку року отримали 25,6 млн гривень.

09:53 28.06.2022