Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Реєстрація РРО/ПРРО у Дубенській ДПІ продовжується

Дата: 25.06.2024 15:14
Кількість переглядів: 18

У Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області з початку року представниками бізнесу зареєстровано 151 реєстратор розрахункових операцій. 

Зокрема, класичних касових апаратів (далі – РРО) зареєстровано -28, а програмних РРО (далі - ПРРО) -123.

Зважаючи на переваги сучасних інформаційних рішень для обліку розрахункових операцій платники податків надають перевагу саме програмним РРО.

Кількість зареєстрованих РРО/ПРРО підтверджує високий рівень правової свідомості суб’єктів господарювання та належне і добросовісне виконання обов’язків платника податків.

Суб’єкти господарювання мають можливість використовувати у своїй діяльності як апаратні, так і програмні РРО – програмне забезпечення або додаток на смартфон, планшет, комп’ютер, який дозволяє з будь-якого пристрою сформувати розрахунковий документ.   

Відповідне програмне забезпечення ДПС надається суб’єктам господарювання безкоштовно, - безкоштовною є не лише сама програма, але також і її підтримка. 

Порядок застосування програмних РРО регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317. 

Користуйтесь безкоштовним ПРРО від податкової служби: завантажуйте та встановлюйте програмне забезпечення відповідне операційній системі вашого пристрою - з AppStore для iOS (версії 15 або новіше), з PlayMarket для Android (версії 8.1 або новіше), з вебпорталу ДПС для Windows.  

 

Більше про ПРРО – за посиланням  http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора