Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Дубенські землевласники спрямували до бюджету 8,5 млн грн земельної плати

Дата: 25.06.2024 15:09
Кількість переглядів: 17

Протягом п’яти місяців 2024 року платники податків м. Дубно забезпечили надходження земельного податку в сумі 8,5 млн гривень. Це перевищило надходження відповідного періоду 2023 року на 777 тис гривень. 

 

Більша частина цього платежу – внесок юридичних осіб. Адже вони перерахували у січні-травні 7,6 млн гривень плати за землю. Фізособи поповнили скарбницю місцевої громади, сплативши майже 1 млн гривень плати за землю. 

 

Нагадаємо, що плата за землю - це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, який у повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів.

 

Звертаємо увагу, що фізичним особам, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, варто провести звірку щодо належним їм майнових об’єктів і нарахованих податкових платежів.

 

Актуальна податкова інформація, зокрема щодо нарахованих податків і заборгованості доступна у мобільному застосунку «Моя податкова». Завантажуйте застосунок «Моя податкова» вAppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте електронні сервіси ДПС.  

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора