Інформація про зміну облікових даних надається у формі № 20-ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області вчергове нагадує про необхідність, в разі зміни місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, подання суб’єктами господарювання повідомлення до контролюючого органу. Інформацію про зміни платник має надавати використовуючи форму 20-ОПП.

14:05 12.07.2022

Облік товарних запасів у ФОП

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані вести облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені у такому обліку.

14:04 12.07.2022

Як завантажити програмне рішення «ПРРО Каса»

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що Державна податкова служба розробила покрокову відеоінструкцію щодо завантаження програмного забезпечення «ПРРО Каса».

12:38 12.07.2022

Платниками податків Рівненщини сплачено до бюджету 4,2 мрлд грн єдиного внеску

У першому півріччі 2022 року платниками податків Рівненщини сплачено до бюджету 4 млрд 208 млн грн єдиного соціального внеску, що на понад 882 млн грн, або на 26,5 % більше, ніж у відповідному періоді 2021 року.

12:37 12.07.2022

Як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків для дитини

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, що для отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків для дитини можна використати декілька шляхів, зокрема, подати документи до контролюючого органу, подати документи в електронній формі або ж в рамках реалізації експериментального проєкту «єМалятко».

16:34 08.07.2022

Рівненщина: територіальні громади отримали майже 4 мільярди гривень податкових надходжень

За підсумками першого півріччя 2022 року до місцевих бюджетів Рівненської області  надійшло 3 мільярди 921 мільйон гривень податкових платежів. Сума сплачених  податків до місцевих бюджетів на 640,3 мільйонів  гривень перевищує аналогічні надходження торік.

16:34 08.07.2022

Чи здійснюється коригування фінансового результату до оподаткування на суму вартості ОЗ, примусово вилученого у ЮО під час дії воєнного стану на користь військової адміністрації?

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 на всій території України запроваджено воєнний стан.

17:56 07.07.2022

Строк давності щодо заборгованості по єдиному соціальному внеску не застосовується

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

16:52 05.07.2022

Понад 6,4 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Рівненщини з початку року

За інформацією Головного управління ДПС у Рівненській області, протягом шести місяців 2022 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 6 млрд 429 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до зведеного бюджету склав майже 860 млн грн, або на 15,4%.

16:49 05.07.2022