Дата: від до Скинути

Повчанська громада взяла участь у благодійному виставці-продажу "Народний оберіг"

28 липня 2022 року в Україні вперше відзначався День Української державності. З нагоди свята Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації запросило долучитися до благодійного проекту «Народний оберіг».  Любительське об‘єднання «Краса і затишок» будинку культури села Мильча Повчанської сільської ради, керівник Алла Пасічник, виготовили народні ляльки для обласної виставки-продажу по збору коштів на потреби ЗСУ.  Ляльки-красуні Катерина і Марія поїхали у Рівне на виставку-продаж. А Стефанія тепер красується на полиці у наших польських друзів у Вішнєві.

16:48 01.08.2022

З 23 по 30 липня 2022 року 5 дітей з Повчанської територіальної громади відвідали гміну Вішнєв, Польща

З 23 по 30 липня 2022 року 5 дітей з Повчанської територіальної громади мали можливість відвідати гміну Вішнєв, Польща, яка є партнером Повчанської територіальної громади. Ми провели час дуже активно, розклад був напружений, кожного дня чотири години вивчення англійської. Під час перерви грали в настільні ігри, футбол, малювали. Заняття спонукали дітей розмовляти іноземною мовою природним шляхом. За ці 7 днів ми поділилися посмішками та примножили нашу дружбу в 7 разів. Ми хочемо подякувати вуйту гміни Вішнєв, пану Кшиштову Крищуку Дякуємо ГЛОБАЛЬНИМ ВОЛОНТЕРАМ Хочемо подякувати директору початкової школи у Сміарі пані Katarzyna Wielgórska та директору ГОК у Wi?niewo пану Pawe? Ksionk. Від щирого серця хочемо подякувати всім організаторам, опікунам та батькам за самовіддану залучення та професійну турботу про дітей.

16:27 01.08.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

16:13 01.08.2022

Реєстратор розрахункових операцій вийшов з ладу – як проводити розрахункові операції?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що порядок проведення розрахунків регламентовано Розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО).

16:02 01.08.2022

Зареєструвати податкову накладну у святковий чи вихідний день, у тому числі, якщо такий день є граничним днем їх реєстрації,  платник податку не може

Відповідно до п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246 операційний день триває в робочі дні з 8 години 00 хвилин до 20 години 00 хвилин. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Єдиного реєстру податкових, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо граничні строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.  Водночас, згідно з п.п. 69.18 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 до 18 години.

15:53 01.08.2022

Про надання податкової соціальної пільги студенту

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що студент має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 150 % суми пільги, визначеної п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ ( у 2022 році – 1240,50грн.).

15:36 01.08.2022

Підприємства Рівненщини сплатили 275 млн грн податку на прибуток

Упродовж першого півріччя 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області сплатили до зведеного бюджету України 275 млн грн податку на прибуток підприємств, що на 23,8 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. Відповідно до державного бюджету надійшло 248,5 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці з початку року отримали 26,56 млн гривень.

14:54 01.08.2022

Чи має право батько (мати) на відшкодування грошей за навчання дитини у вітчизняних закладах освіти, який фактично здійснив оплату за її навчання, якщо договір на оплату оформлений на ім’я дитини

Відповідно до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

14:51 01.08.2022

Спадкоємці фізичної особи сплачують податок на нерухомість з місяця виникнення права власності на об’єкт

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у разі смерті фізичної особи - власника об’єкта нерухомості, податковий обов’язок щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, припиняється з початку місяця в якому наступила смерть власника.

14:49 01.08.2022