Дата: від до Скинути

Щодо звільнення від подання звітності ФОПа у зв’язку з мобілізацією до Збройних сил України

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до вимог частини третьої ст. 39 Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу» за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період не припиняється реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.

10:19 04.08.2022

Щодо ведення обліку товарних запасів підприємцями

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов'язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.

10:18 04.08.2022

Оподаткування дивідендів, отриманих фізичними особами

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що податковим агентом платника податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) під час нарахування на його користь дивідендів, крім випадків, зазначених у п.п. 165.1.18 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України (ПКУ), є емітент корпоративних прав або за його дорученням інша особа, яка здійснює таке нарахування.

10:16 04.08.2022

Порядок оподаткування спадщини

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що оподаткування спадщини та подарунків залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.

10:14 04.08.2022

Вимоги щодо резидентів Дія Сіті

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадуює, що з 1 січня 2022 року набрав чинності Закон України від 14.12.2021 № 1946-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні».

10:12 04.08.2022

Який термін сплати єдиного соціального внеску роботодавцями?

Роботодавці зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

10:11 04.08.2022

Своєчасно сплачені податки та погашення податкового боргу - збільшення фінансування обороноздатності країни

Головне управління ДПС у Рівненській області звертається до платників податків, які мають незначні суми податкової заборгованості. Зокрема до тих платників, які боргують бюджетам до 3060 грн, адже своєчасно сплачені податки - одна з передумов фінансової стабільності громад та держави в цілому.

10:09 04.08.2022

Для захисту довкілля на Рівненщині сплачено майже 32 мільйони гривень екологічного податку

Впродовж шести місяців 2022 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 31,6 млн грн. екологічного податку, що на 4,2 млн грн. перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 22,8 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 8,8 млн грн  цього податку. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

10:09 04.08.2022

Поминальна панахида у Сафатовій долині

Щороку в останню неділю липня на Сафатову долину, або як її ще називають Долиною смерті, приходять десятки небайдужих людей, щоб молитвою вшанувати пам`ять безвинно убієнних. Захід розпочався поминальною панахидою, яку відслужив настоятель церкви села Миколаївка Повчанської ТГ отець Олександр. У братській могилі знаходяться тіла понад 300 замордованих жителів наших сіл...

16:51 01.08.2022