Вітаємо з перемогою у номінації "Велокоманда" команду Повчанського ліцею

У Всесвітній день велосипеда підведено підсумки «Велодня-2022»????‍??????????‍?? У номінації «Велокоманда» 3 місце отримав Повчанський ліцей, у складі команди: Ніна Солоняк, Ірина Тимощук, Катерина Войтова, Олена Пахольчук, Катерина Плещенко, Марія Романюк, Тарас Гнатюк, Богдан Федик, Дмитро Жабокрицький, Микола Корепанов, Ангеліна Наконечна, Вікторія Боровик, Давид Войтов, Іван Загорулько. Щиро вітаємо з перемогою!

16:10 03.06.2022

На соціальні потреби платники податків Рівненщини спрямували майже 3,3 млрд грн єдиного внеску

За січень – травень 2022 року завдяки відповідальній позиції платників податків Рівненщини  до державних цільових фондів спрямовано 3293,2  млн грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  що на 630,4 млн грн, або на 23,7 відс.  перевищує відповідний показник минулого року.

15:52 03.06.2022

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

11:36 03.06.2022

Набрав чинності Закон № 2260, яким вносяться зміни щодо реєстрації ПН/РК та проведення перевірок

Головне  управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що 12 травня 2022 року прийнято Закон України № 2260-ІХ (законопроєкт № 7360)  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового контролю та адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон № 2260).

11:34 03.06.2022

На період дії воєнного стану в Україні передбачено мораторій на проведення документальних перевірок по єдиному внеску

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

11:13 03.06.2022

Корисне для платників єдиного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до змін, внесених Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон № 2260), відновлюються податкові обов’язки для платників, у яких є можливість дотримуватись термінів сплати податків та зборів, подання звітності, реєстрації у відповідних реєстрах податкових накладних (далі – ПН), розрахунків коригування (далі – РК).

11:09 03.06.2022

Електронні довірчі послуги ДПС доступні для платників податків

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що платники податків можуть отримати електронні довірчі послуги ДПС в Центрі обслуговування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у м. Рівне.

11:05 03.06.2022