Дата: від до Скинути

Закон України № 2142: щодо оподаткування доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 24.03.2022 року № 2142-IX “Про внесення змін до Податковою кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану” (далі – Закон № 2142-IX) підрозділ 1 розділу XX “Перехідні положення” ПКУ доповнено пунктом 23.

17:18 23.05.2022

Щодо податкових наслідків у зв’язку з втратою пального внаслідок військової агресії Російської Федерації

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що у випадку, якщо пальне втрачене, зіпсоване, знищене, в тому числі в наслідок аварії, пожежі, повені, інших форс-мажорних обставин, відповідно до п.п. 216.3 ст. 216 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкти господарювання, які є платниками акцизного податку з реалізації пального, зобов’язані скласти акцизну накладну на такі операції (код операції для складання в одному примірнику 2).

17:18 23.05.2022

Як буде розраховуватись граничний обсяг доходу для ФОП платників єдиного податку третьої групи для подальшого перебування на єдиному податку після скасування воєнного стану?

Дубенська ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що суб’єкти господарювання – платники третьої групи, після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, які на день припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України використовували особливості оподаткування зі сплати єдиного податку за ставкою 2 відсотки, з першого дня місяця, наступного за місяцем припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, втрачають право на використання особливостей оподаткування, передбачених п.п. 9.9 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), і автоматично вважаються такими, що застосовують систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання особливостей оподаткування, передбачених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

17:17 23.05.2022

Об’єкт та база оподаткування для транспортного податку

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що  згідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

17:17 23.05.2022

До уваги роботодавців!

Повідомляємо, що з 20 травня 2022 року на веб-сайті Державної служби зайнятості запроваджується новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2022 рік у професійному розрізі.

14:33 23.05.2022

Податкова інформує

Для виїзду за кордон на постійне місце проживання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

16:35 20.05.2022