Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Власники елітних авто сплатили до місцевих бюджетів Дубенського району майже 119 тис гривень

Дата: 11.03.2024 14:06
Кількість переглядів: 24

Упродовж січня-лютого цього року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 118,8 тис гривень транспортного податку. Це перевищило надходження цього майнового платежу за аналогічний період минулого року на 50,4 тис гривень.

 

З усієї суми надходжень майже 68,9 тис гривень податку перерахували сплатили юридичні особи. Громадяни – власники елітних автомобілів сплатили 50 тис гривень транспортного платежу. 

 

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2024 році – 2 млн 662,5 тис. грн).

 

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування. 

 

Загалом у цьогорічному переліку авто, що підлягають під оподаткування, 184 моделі таких марок, як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Caddilac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mersedes-Benz, Porshe, Rivian, Tesla.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора