Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Майже 223 млн грн податку на доходи фізичних осіб сплачено платниками Дубенського району

Дата: 11.03.2024 14:08
Кількість переглядів: 31

Упродовж січня-лютого 2024 року платники податків Дубенського району спрямували до бюджетів усіх рівнів 222,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. 

 

Зокрема, із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 97,7 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 125,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

 

Звертаємо увагу, що податок на доходи фізичних осіб – це загальнодержавний податок, що стягується з доходів фізичних осіб (громадян-резидентів) і нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні.

 

Базова ставка податку на доходи фізичних осіб складає 18 відсотків з доходів, нарахованих (виплачених, наданих), у тому числі, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

 

Нагадаємо, що з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування доходів громадянами. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2024 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

 

Подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік та сплачувати відповідні податки і збори – конституційний обов’язок громадян та їх особиста підтримка держави, її фінансової безпеки та обороноздатності.  

 

Надати податкову декларацію платник може за вибором – особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або подати в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДПС Електронний кабінет або мобільним застосунком «Моя податкова».

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX"

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора