«Спрощенці» Дубенського району додали місцевим бюджетам 42 млн гривень єдиного податку

Дата: 11.03.2024 14:05

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Дубенського району за січень-лютий 2024 року сплатили до місцевих бюджетів  42 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку протягом 2024 року на 15,3 млн гривень перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – 30,5 млн гривень єдиного податку. Юридичні особи - спрощенці сплатили 3,6 млн гривень єдиного податку.. Сільськогосподарські товаровиробники спрямували до місцевих бюджетів 7,9 млн гривень єдиного податку.

У період воєнного стану бюджетна стабільність громад можлива лише за умови зразкової податкової дисципліни. Варто відзначити, що господарюючі суб’єкти, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, демонструють відповідальну позицію та залишаються надійними партнерами місцевого самоврядування.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»