Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Громади Дубенщини отримали в розпорядження 23,7 млн гривень плати за землю

Дата: 12.04.2024 09:44
Кількість переглядів: 40

Протягом січня-березня 2024 року платники податків, які обслуговуються Дубенською ДПІ перерахували до місцевих бюджетів громад 23,7 млн гривень плати за землю. Сума перерахованого податку перевищує  показники минулого року на 4,1  млн гривень.

 

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 19,8 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності.  В свою чергу, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 3,9 млн  гривень. 

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета. Також провести звірку можна скориставшись мобільним застосунком «Моя податкова».

 

Крім того, іІнформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань можна отримати у Центрах обслуговування платників Дубенського району.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора