Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

На Дубенщині за використання лісових ресурсів сплачено 5,7 млн грн ренти

Дата: 31.05.2024 12:15
Кількість переглядів: 33

За січень-квітень 2024 року у Дубенському районі до бюджетів усіх рівнів сплачено 5,7 млн гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли більше ніж у 10 разів.

 

Із загальної суми надходжень 2,2 млн гривень надійшло до державного бюджету (+2 млн гривень до відповідного періоду  минулого року), а 3,6 млн гривень було зараховано до місцевого бюджету (+ 3,2 млн гривень до січня - квітня  2023 року).

 

Нагадаємо, що відповідно до п. 256.1 ст. 256 Податкового кодексу України, платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є лісокористувачі - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, фізичні особи (крім фізичних осіб, які мають право безоплатно без видачі спеціального дозволу використовувати лісові ресурси відповідно до лісового законодавства), а також фізичні особи - підприємці, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) або відповідно до умов договору довгострокового тимчасового користування лісами.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Щодо закриття рахунків у фінансових установах у разі припинення підприємницької діяльності


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора