Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

За яких умов платнику відмовлять у наданні довідки про відсутність заборгованості

Дата: 17.05.2024 09:52
Кількість переглядів: 39

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Мінфіну України від 03.03. 2018 № 733.

 

Контролюючий орган може відмовити платнику у видачі Довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом. Це відбувається за наявності у платника за даними інформаційно-комунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

 

В такому випадку платнику готується лист (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо надання Довідки. Лист вручається особисто платнику (його законному чи уповноваженому представникові) або надсилається платнику у порядку, встановленому статтею 42 глави 1 розділу II Податкового кодексу України. Відмова у наданні Довідки готується уповноваженим органом протягом п'яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX

Чоловік має право щодо включення до податкової знижки оплати допоміжних репродуктивних технологій, якщо дружина не працює


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора