Дата: від до Скинути

Суми коштів або вартості майна, переданих як благодійність неприбутковим організаціям під час воєнного стану, можна включити до податкової знижки

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до пп. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ.

11:22 02.09.2022

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлені п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України, яким передбачено зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку:

16:41 29.08.2022

До послуг громадян - електронні сервіси ДПС

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що для спілкування з податковою службою громадяни можуть використовувати електронний сервіс ДПС: інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет».

16:40 29.08.2022

Податкова амністія: наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації особами, хто має на це право

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, є добровільним.

16:39 29.08.2022

Місцеві скарбниці Рівненщини отримали понад 90 мільйонів гривень акцизного податку

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, за сім  місяців поточного року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  сплачено до місцевих бюджетів області  90,9 млн грн, що на 8,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року

16:38 29.08.2022

16:17 24.08.2022

Податкова амністія - цивілізований спосіб легалізації доходів

В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування (так звана податкова амністія), яка розпочалась 1 вересня 2021 року. Ця процедура є добровільною і одноразовою. Громадяни мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належить, і з яких не були сплачені податки і збори. В добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

15:34 24.08.2022

У разі прийняття ФОП рішення про несплату єдиного внеску - страховий стаж для призначення пенсії йому нараховуватися не буде

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Україні введено режим воєнного стану. 15 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» № 2120-IX відповідно до якого з 1 березня 2022 року до припинення воєнного стану, а також протягом дванадцяти місяців після такого припинення фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, мають право не сплачувати єдиний внесок за себе.

15:32 24.08.2022

Понад 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб отримали  жителів Рівненщини, які  скористалися правом на податкову знижку

Упродовж семи місяців 2022 року декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки до державних податкових інспекцій Рівненської області подали 1542 громадян, які  задекларувати до повернення понад 5,1 млн гривень ПДФО.  Із задекларованої суми 2,7 мільйона гривень вже надійшло на рахунки платників.

15:29 24.08.2022