Дата: від до Скинути

Особливості застосування ставок ФОП - платника ЄП у разі перевищення обсягу доходу

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) ставки, встановлені п. 293.3 - 293.5 ст. 293 ПКУ, застосовується з урахуванням таких особливостей:

15:07 21.09.2022

Повідомлення за формою № 20-ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, (у разі наявності, виникнення, зміни типу об’єкта оподаткування) контролюючий орган за основним місцем обліку, шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП).

15:07 21.09.2022

Застосування розміру ставки ЄВ юридичною особою при виплаті працівнику – особі з інвалідністю винагороди за цивільно-правовим договором

Фахівці Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що нормами частини п’ятої ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) визначено, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22 відс. до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

15:06 21.09.2022

Місцеві бюджети громад Дубенщини отримали майже 40 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів громад Дубенщини від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень–серпень надійшло 39,5 млн гривень єдиного податку, Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 3 мільйони гривень.

15:06 21.09.2022

Благодійна допомога, виплачена волонтерами не включається до оподатковуваного доходу

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога, виплачена/надана благодійниками (волонтерами) у будь-якій сумі (вартості), що надається:

15:05 21.09.2022

Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що   перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачено п.п.1 п. 3 розд. V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449.

14:24 21.09.2022

Електронними довірчими послугами Кваліфікованого надавача Рівненщини скористались близько 6,5 тис. користувачів особистих ключів

Упродовж січня-серпня цього року громадяни та суб’єкти господарювання Рівненщини безкоштовно сформували більше 13 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Тож  такі платники податків мають цілодобовий доступ до електронних сервісів податкової служби в режимі он-лайн у зручний для себе час доби, без відвідання Центрів обслуговування платників.

14:23 21.09.2022

На Рівненщині до місцевих скарбниць надійшло понад 75 млн грн податку на нерухоме майно

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що за вісім місяців поточного року до бюджетів територіальних громад надійшло 75,1 млн грн податку на нерухоме майно. Це перевищило очікувані показники на 9,7  млн гривень.

14:23 21.09.2022

Чи може новостворена юридична особа обрати ставку єдиного податку, встановлену для третьої групи, що передбачає сплату ПДВ?

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 293.3 ст. 293 глави 1 розд. ХIV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

10:36 19.09.2022

Наказ № 220 «Про затвердження порядку списання безнадійного боргу»

Дубенський відділ по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє платникам податків, що з 23 серпня 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.07.2022 №220 «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (далі – Наказ № 220).

10:35 19.09.2022