Дата: від до Скинути

У Повчанській громаді відбувася І етап конкурсу патріотичної пісні "Поліська січ"

З метою виявлення талановитої, учнівської молоді, створення сприятливих умов для реалізації її творчого потенціалу, формування почуття військового патріотизму, боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, популяризація української патріотичної пісні, підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників, підняття бойового духу та формування нового українця, що діє на основі національних культурних цінностей відділом освіти та соціально-культурної сфери Повчанської сільської територіальної громади було проведено відбірковий етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Поліська січ" у онлайн форматі. У відбірковому етапі взяли участь учні  таких закладів загальної середньої освіти:

17:32 17.10.2022

Рівненщина: під час дії воєнного стану платники податків зареєстрували 1580 РРО/ПРРО

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що з моменту запровадження воєнного стану платники податків Рівненщини зареєстрували 1580 реєстраторів розрахункових операцій, з них 877  – програмних та 703 – класичних.

16:51 17.10.2022

Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не підлягає оподаткуванню ПДФО?

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2022 році – 3470 гривень). Положення п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 ПКУ не поширюються на профспілкові виплати своїм членам, умови звільнення яких від оподаткування передбачені п.п. 165.1.47 п. 165.1 ст. 165 ПКУ.

16:51 17.10.2022

Реєстрація фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 70.1 ст. 70 розділу ІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) та пункту 3 розділу IV Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 (далі – Положення), центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, формує та веде Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр).

15:07 14.10.2022

До місцевих бюджетів Дубенського району платники акцизного податку сплатили  8,6 млн гривень

Протягом січня-вересня 2022 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено 8,6 млн грн. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 426 тис гривень.

15:06 14.10.2022

Послідовність дій суб’єкта господарювання для реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).

15:06 14.10.2022

Активи, що не можуть бути об’єктами декларування при одноразовому добровільному декларуванні

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 5 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктами декларування не можуть бути:

15:05 14.10.2022

Нюанси оподаткування об'єктів рухомого майна

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного року одного з об’єктів рухомого майна, у вигляді легкового автомобіля (мотоцикла, мопеда) не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

15:05 14.10.2022

Платники Дубенського району сплатили понад 890 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Тримаємо економічний фронт та забезпечуємо надійний тил нашим захисникам, - саме з таким настроєм платники податків Дубенського району підтримують лави ЗСУ, своєчасно сплачуючи податки до бюджетів.

12:42 13.10.2022