Підприємства Рівненщини сплатили понад 450 млн грн податку на прибуток

15:01 28.10.2022

Податкова знижка у разі отримання іпотеки

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, частину суми процентів, сплачених ним за користування іпотечним житловим кредитом.

17:03 26.10.2022

Перереєстрація платника ПДВ у зв’язку із зміною найменування (ПІБ) платника податку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що перереєстрація платника ПДВ здійснюється з дотриманням правил та у строки, визначені ст. 183 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) для реєстрації платників ПДВ, шляхом внесення відповідного запису до реєстру платників ПДВ.

17:02 26.10.2022

Підтверджуючим документом застосування спрощеної системи оподаткування є витяг з Реєстру платників єдиного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку І-ІУ групи (ФОП) та оподатковані єдиним податком згідно з нормами ПКУ.

17:02 26.10.2022

Перевірити наявність чи відсутність податкового боргу кожен може самостійно

17:01 26.10.2022

Громадяни України мають право на добровільну сплату єдиного внеску

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

17:01 26.10.2022

ФОП, що здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником ЄП першої групи

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року (у 2022 – 1085500,0грн.).

08:33 21.10.2022