Окультурення та догляд яблуневого саду

Повчанська сільська рада висловлює вдячність Олександру Дудці та Василю Поповичу за окультурення та догляд яблуневого саду, що знаходиться в центрі громади.

15:03 27.04.2021

Прибирання кладовища с. Миколаївка Миколаївського старостинського округу

Кладовище - не просто територія для поховань, а й місце пам’яті про тих, хто відійшов у вічність, і це добре розуміють жителі Миколаївського старостинського округу. Тому сьогодні, 27 квітня, вони разом із сільським головою та старостою привели в порядок кладовище села Миколаївка.

12:02 27.04.2021

17 квітня - День пожежної охорони

Сьогодні, 17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року №  555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

10:47 17.04.2021

Зустріч із представниками Дубенського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

14 квітня 2021 року секретар Повчанської сільської ради Михайло НАКОНЕЧНИЙ разом із виконуючою обов’язки начальника служби в справах дітей Повчанської сільської ради Олесею ОНИЩУК провели робочу зустріч з начальником Дубенського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Андрієм ХИЛЕМ та старшим інспектором Дубенського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області майором внутрішньої служби Іванною ЧЕРНЯКОВИЧ.

15:31 14.04.2021