Павлів василь Дмитрович

ПАВЛІВ ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ

(11.01.1976 - 05.07.2024)

Василь ПАВЛІВ народився 11 січня 1976 року у селі Повча. Навчався у Повчанській середній школі, яку закінчив у 1993 році. Після здобуття освіти пройшов строкову службу в армії, де отримав безцінний досвід та навички.

Василь створив міцну і люблячу сімʼю, виховав діток, яким передав свої цінності та любов до рідної землі. Він був надійним чоловіком, турботливим батьком, вірним другом. Абсолютно неконфліктний. Завжди мовчазний. Він належав до тієї категорії людей, які мало говорять і багато роблять.

На військову службу прийнятий 23 березня 2022 року. За цей час зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, відмінно виконував свої обовʼязки, користувався авторитетом у колег по службі. Завжди готовий допомогти і підтримати, він залишив яскравий слід у серцях всіх, хто його знав.

Вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 5 липня 2024 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Георгіївка Донецької області в результаті мінометного обстрілу.

Василь ПАВЛІВ - ГЕРОЙ, який виборював українське майбутнє, боронивши рідну землю від російського окупанта! Своєю загибеллю він віддав найдорожче - своє життя, аби ми могли жити у вільній і незалежній Україні. Памʼять про нього завжди залишатиметься у наших серцях, а його подвиг ніколи не буде забутий.

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Герою… Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!