Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку

Дата: 10.07.2024 14:42
Кількість переглядів: 18

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що підприємець – платник єдиного податку може через приватну частину Електронного кабінету в меню «Заяви, запити для отримання інформації» створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку.  

Форма запиту передбачає проставляння платником податків відмітки у полі «Спосіб отримання витягу», а саме, безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді.   

У разі надсилання запиту за формою F1302101 з відміткою «в електронному вигляді» у полі «Спосіб отримання витягу», платник єдиного податку отримує в електронній формі витяг з реєстру платників єдиного податку за формою F1402101 у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.   

Строк надання витягу для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, – двох робочих днів з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру. Звертаємо увагу, що роздрукований електронний витяг в паперовому вигляді не вважається оригіналом.   

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Підприємства Дубенського району сплатили понад 104 млн грн податку на прибуток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора