Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

напівбрикети торф’яні ДК 021:2015:09110000-3 - тверде паливо

Дата: 23.05.2024 11:52
Кількість переглядів: 54

Ідентифікотор закупівлі UA-2024-05-22-012443-a

Ціна закупівлі - 700000,00грн.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

  1. Предмет закупівлі: напівбрикети торф’яні ДК 021:2015:09110000-3 - тверде паливо
  2. Кількість, обсяг поставки та інші характеристики товару:

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість

Технічні, якісні та інші характеристики

напівбрикети торф’яні

т

200

Зольність до 25%, загальна волога до 25%, механічна міцність не менше  93%,

фракція (розмір кусків в мм) відповідно вимог РСТУРСР 1297-82 "Напівбрикети торф'яні»

 

При поставці товару повинні надаватися супровідні документи дійсні на дату поставки товару, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. Обсяг поставленого товару має відповідати обсягу, який зазначений у супровідних документах. Приймання товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.

У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати копії документів, що підтверджують наявність договірних відносин з виробником напівбрикетів торф’яних або його офіційним представником, дилером, дистриб'ютором, покупцем, тощо, що здійснює реалізацію та відвантаження торфобрикету протягом 2024 року. У разі надання копії договору не з виробником, а з його представником, дилером, дистриб’ютором чи покупцем учасник повинен документально підтвердити наявність відносин між такими представниками та виробником. Вимога не застосовується до учасників, що є безпосередніми виробниками торфобрикету, за умови надання у складі тендерної пропозиції документального підтвердження такого статусу. Виробником напівбрикетів торф’яних вважається суб’єкт господарювання, який видобуває та/або переробляє напівбрикети торф’яні у порядку, передбаченому діючим законодавством.

            «Всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва вживаються у значенні «…. «або еквівалент»».

            До розрахунку ціни тендерної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладенням договору.

            Поставка (передача) товару здійснюється транспортом постачальника згідно наданих заявок замовника (при необхідності, замовник може вимагати поставку дрібними партіями). Учасник повинен надати гарантійний лист щодо забезпечення поставки товару, згідно наданих заявок замовником, а також зазначити можливість поставки дрібними партіями.

3.  Поставка Товару здійснюється окремими партіями в межах загальної кількості товару, з дати укладення Договору по 31.12.2024, згідно замовлення Замовника, яке передається Учаснику будь-яким зручним для Замовника способом (поштою, електронною поштою, особисто, факсом, в телефонному режимі тощо) за два робочі дні до поставки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора