Передпасхальна допомога ЗСУ.

Дата: 10.05.2024 12:19

В час, коли світ стає все складнішим, надія і співчуття стають такими цінними як ніколи. Це підтверджує діяльність мешканців Повчанської громади, які не втрачають жодної можливості допомогти тим, хто оберігає нашу країну.

Тиждень тому наша громада зібрала та відправила пасочки для Збройних Сил України.

Ще раз довели, що разом ми здатні здійснити неймовірні речі. Кожен куточок громади був пронизаний добротою та відданістю, коли ми збирали ці паски. Долучилися усі установи.

Нехай вони будуть символом нашої вдячності та підтримки для наших воїнів. Хай вони дарують їм тепло сердець, коли навколо небезпека. Ви не самі у цій боротьбі!

Дякуємо кожному, хто долучився до цієї благородної справи. Хоч ці паски - лише маленька частина того, що ми можемо зробити, вони мають велике значення для тих, кому вони адресовані.

Нехай наші воїни відчують нашу вдячність та підтримку. Бажаємо їм сили, мужності та Перемоги.

Слава Україні!

Детальніше тут: https://www.facebook.com/povchanska.gromada/posts/pfbid0nFnMSRuZGJy1YFUFiXC628c5X1cq8qSS9TwPuHXgS7KaRitZZXspAgMZzrEsTGYVl