Тиждень безпеки життєдіяльності у Повчанському ліцеї.

Дата: 10.05.2024 12:14

У наш час життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження життя.

Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистостої безпеки, виховання правил поведінки під час надзвичайних ситуацій у закладі організовано проведення: заняття-практикуму "Безпечне щодення", уроку- безпеки з песиком Патроном, рольових тематичних ігор, тренінгів, ситуативних ігор, вивчення проблемних ситуацій...Також пройшли вікторина "Безпека життєдіяльності" та розмова в колі "Перша домедична допомога при переломах". Створено вернісаж малюнків "Безпека очима дітей".

У межах Тижня пройшов День цивільного захисту. Було запрошено представників місцевої служби ДСНС, провідного інспектора ВОППС Дубенського ГУ ДСНС України у Рівненській області С.В.Капральчука, інспектора з ЮП СВГ ВП старшого лейтенанта О.С.Гладуна та капітана поліції С.Д.Приходька. Фахівці провели з учнями практичні заняття : "Мінна безпека", "Надання першої домедичної допомоги". Також учні мали можливість спостерігати за процесом пожежогасіння, отримали навички користування вогнегасником. Здобувачам освіти нагадали правила дорожнього руху, види булінгу та протидію йому, а також правила поведінки в післяурочний час та важливість дотримання правил здорового способу життя. Сподіваємось, що отримані знання допоможуть нашим дітям у майбутньому.

Детальніше тут: https://www.facebook.com/groups/2245183212411296/permalink/3644151752514428/