ПІДСУМКИ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "ВЕЛИКОДНІЙ ГОСТИНЕЦЬ"

Дата: 10.05.2024 12:07

За підтримки жителів Повчанської та Мирогощанської громад Дубенського району Рівненської області відбулась благодійна акція «Великодній гостинець»

З 29 квітня по 01 травня у двох громадах небайдужі жителі збирали одяг, взуття, іграшки, предмети канцелярії. Кожен охочий міг долучитись та зробити свій благодійний внесок.

Після цього всі зібрані речі були сортовані та вручені дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Загалом за час акції нам вдалось відвідати близько 30 діток та роздати подарунки.

Щира подяка усім небайдужим, що долучились до акції! Ваші подарунки принесуть користь тим хто потребує допомоги у цей нелегкий час!

Коли ми здійснюємо добрі вчинки, то й самі стаємо краще та веселіше. Кожен з нас повинен пам’ятати про близьких, які потребують нашої допомоги.

Добру справу зробити зовсім нескладно!

З повагою, ССД Повчанської сільської ради

ССД Мирогощанської сільської ради

ПОГ Мирогощанської та Повчанської громад

Детальніше тут: https://www.facebook.com/povchanska.gromada/posts/pfbid0xkr7Li4enK7FCpXDwvpM65ZffdhmkZpW2XmrTCfwLneyEQk6Wb6RbGRvTRzPFnfil